Dom 294 m², Blizne Jasińskiego

domy wolnostojący • na sprzedaż • rynek wtórny • Blizne Jasińskiego

1 690 000  • 294 
5 748 zł za m2

7 pokoi • 1 łazienka • parter • budynek 2 piętrowy • Rok budowy: 2003

 Dodaj do schowka Usuń ze schowka Kontakt

Do sprzedaży atrakcyjny, w pełni wykończony, wolnostojący dom na zagospodarowanej działce w Blizne Jasińskiego na granicy z Warszawą - obok osiedla Groty (Warszawa Bemowo). Doskonały dojazd z każdego kierunku, ok. 1,5 km do węzła Blizne na południowej obwodnicy Warszawy (S8), ok. 9 km do centrum miasta. Dogodny dostęp do komunikacji miejskiej - ok 200 m do przystanku autobusowego komunikacji miejskiej (linie 149, 320, 714).

Budynek jest przestronny, z ustawnymi pomieszczeniami. Po remoncie przeprowadzonym w lecie 2016 dom nie wymaga dodatkowych nakładów.

Dom położony jest w otoczeniu zieleni - ogród z kilkunastoletnim drzewostanem, nasadzeniem krzewów i sezonowych kwiatów. Wyjątkowym atutem jest możliwość spacerów po okolicy, czemu sprzyja położenie ok. 100 m od lasu (Lasek Bemowski, rezerwaty przyrody m.in. Łosiowe Błota) z licznymi ścieżkami pieszymi i rowerowym oraz niewielka odległość do Puszczy Kampinoskiej. Do uprawiania sportów zachęcają też pobliskie publiczne siłownie na otwartym powietrzu.

Dwustanowiskowy garaż - dwie oddzielne bramy oraz automatyczna brama wjazdowa - wygodne zdalne obsługiwanie na pilota. Dodatkowe trzecie miejsce postojowe przed budynkiem nie koliduje z komunikacją do/z garażu. Możliwość parkowania na podjeździe i poza ogrodzeniem.

Garaż jest funkcjonalnie połączony z bryłą budynku przejściowym pomieszczeniem gospodarczym - z możliwością wykorzystywania na cele mieszkalne (jest okno i kaloryfer).

Na tyłach, w bryle budynku - wydzielony schowek bez okna, z odrębnym wejściem z zewnątrz, do przechowywania kosiarki, narzędzi ogrodniczych, z dostępem do ciepłej wody (umywalka).

Nieogrzewany strych pod docieplonym dachem oraz z docieplonym stropem stanowi dodatkową przestrzeń do przechowywania rzeczy używanych sezonowo.

Woda i kanalizacja miejska. Ogrzewanie - gazowe, podłogowe, kominkowe.

Wejściowe drzwi antywłamaniowe. System alarmowy z podłączeniem do sieci monitoringu firmy ochroniarskiej.

W pokojach i w hallu na piętrze podłogi wykończone są parkietem lub grubymi deskami dębowymi. Na podłodze w salonie oraz bibliotece i do wykończenia schodów wykorzystano pełne deski i elementy z drewna egzotycznego jatoba. Powierzchnie drewniane są olejowane i konserwowane.

Układ przestrzenny wnętrza -

Otwarty parter z wydzielonymi funkcjonalnie przestrzeniami: salonu - z możliwością powiększenia przestrzeni salonu przez otwarcie dwuskrzydłowych drzwi do przylegającego gabinetu-biblioteki, kuchni, przestronnego korytarza, trzeciego pokoju na parterze zamykanego na klucz (możliwość odizolowania pomieszczenia np. na działalność gospodarczą lub dla gościa), podręczna (ew. dla gości) łazienka z wc, prysznicem i bidetem; z salonu wyjście na taras z drewnianą zabudową, schowek pod schodami z serwerownią, domowa instalacja kablowa pod telefon i sieć komputerową, kablowa instalacja antenowa rtv doprowadzona do pokoi i kuchni.

Na piętrze 4 sypialnie, pralnia, łazienka ogólna z wc, druga łazienka i garderoba przyległe do dużej sypialni z wyjściem na balkon. Z korytarza na piętrze wyjście na strych (przez wyłaz składany + schody nożycowe).Licencja zawodowa w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami nr 22228.

www.withouse.pl

ul. Wojciechowskiego 37 lok. 49
02-495 Warszawa
Galeria URSUS+ 48 222 90 68 22

NIERUCHOMOŚCI
Pośrednictwo przy sprzedaży/wynajmie nieruchomości. Mieszkania, domy, nieruchomości komercyjne, obiekty, grunty. Kompleksowa usługa.

KREDYTY
Naszym zaufanym partnerem jest firma zajmująca się doradztwem kredytowym, obecna na rynku doradztwa finansowego już od ponad 10 lat. Firma współpracuje obecnie z ponad 25 bankami, dzięki czemu każdy Klient znajdzie tu ofertę kredytową dostosowaną do jego osobistych wymagań.

HOME STAGING
Home staging polega na przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży bądź do wynajmu. Celem takiego przygotowania jest zainteresowanie jak największej liczby oglądających nieruchomość, a przez to przyspieszenie sprzedaży lub wynajmu za możliwie najwyższą cenę.
Dane kontaktowe

WIT HOUSE NIERUCHOMOŚCI ANNA WITKOWSKA

ul. Stanisława Wojciechowskiego 37/49 02-495 Warszawa

tel: +48 511 123 070

tel: +48 22 290 68 22

Anna Witkowska

tel: +48 511 123 070

Osoba do kontaktu: Anna Witkowska

Instrukcje kontaktowe: Anna Witkowska do 21.

 Wyślij wiadomość e-mail

 Zobacz wszystkie oferty pośrednika

 • powierzchnia: 294 m2
 • powierzchnia działki: 968 m2
 • piętro: parter
 • liczba pięter w budynku: 2 piętrowy
 • liczba pokoi: 7 pokoi
 • liczba łazienek: 1 łazienka
 • dojazd: asfaltowy
 • rok budowy: 2003
 • numer oferty: 123/3343/ODS
 • data dodania: 14 Styczeń 2020
 • data ostatniej aktualizacji: 27 Luty 2020

Dane kontaktowe

WIT HOUSE NIERUCHOMOŚCI ANNA WITKOWSKA

ul. Stanisława Wojciechowskiego 37/49 02-495 Warszawa

tel: +48 511 123 070

tel: +48 22 290 68 22

Anna Witkowska

tel: +48 511 123 070

Osoba do kontaktu: Anna Witkowska

Instrukcje kontaktowe: Anna Witkowska do 21.

 Wyślij wiadomość e-mail

 Zobacz wszystkie oferty pośrednika